Аудит позикового капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr508)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення позикового капіталу підприємств
2. Місце аудиту позикового капіталу підприємств в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту позикового капіталу підприємств
6. Проведення аудиту позикового капіталу підприємств
7. Аудит позикового капіталу підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю позикового капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит позикового капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова та теоретичні рубрики та аналітичні частини та висновок, регістр застосованих джерел і додаткові матеріали.

У преамбулі простежено значення теми курсової роботи, ціль, задачі роботи, надано предмет і об’єкт і інформаційну базу, методи та напрямки апробації роботи.

У теоретичній рубриці сформульовано методичний зміст об’єкту дослідження, аналіз ступеню розкриття поточних тем нашими та іноземними ученими, визнання і доказ вимоги власного напряму дослідження теми та обстеження законодавства і підстави і спеціальної літератури та зроблена аналітика становища побудови менеджменту товариства й охарактеризовані його головні статті діяльності й ресурсів у динаміці за останні 3-4 роки і перспектива господарювання фірми загалом і за конкретними напрямами та оцінку стосовно можливостей покращення якості роботи товариства.

В дослідному пункті висунуто планування контролю і здійснення контролю позикового капіталу підприємств і охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків перевірки, складення висновку аудиту.

В висновку висвітлено результати здійсненого вивчення за задумом курсової роботи, представлені путі для вдосконалення аудиту позикового капіталу підприємств.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер джерела у переліку.

В додаткових матеріалах виставлені складені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіти про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання й оцінювальні таблиці і загальні результати аналітичних розрахунків й інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно із методикою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному ВУЗі. Її можливо застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку