Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством

Курсова робота (код: kr519)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
2. Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
6. Проведення аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
7. Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю надходження товарів в системі торговельним підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит надходження товарів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота містить введення та концептуальні рубрики та методичні розділи, а також висновок, реєстр уживаної літератури та додатки.

У вступі окреслено важливість теми курсового дослідження та ціль, задачі проекту, визначено предмети, об’єкти та інформативні матеріали та методичний спосіб і загальну характеристику дослідження.

В теоретичній рубриці надано економічний зміст предмету курсової, аналіз ступеню опрацювання цих тем нашими та зарубіжними науковцями, визначення і обгрунтування доцільності свого напрямку дослідження питання, оцінку правової підстави і наукової літератури й зроблена оцінка системи побудови управління фірми та охарактеризовані його загальні дані діяльності й активу і пасиву у динаміці за попередні 3-4 роки, можливості діяльності товариства в цілому, за конкретними напрямами й оцінки щодо ресурсів покращення якості роботи компанії.

У практичній рубриці з'ясовано організацію контролю та методологію контролю надходження товарів в системі торговельним підприємством та окреслено систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки й складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого досліду за задумом курсового проекту та виведені шляхи відносно вдосконалення аудиту надходження товарів в системі торговельним підприємством.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах показані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати із річних звітів фірми а також інформаційні табличні матеріали й первинні результати оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно із методикою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже якісно складена в столичному університеті. Її можливо застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми дослідження.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку