Аудит операцій з цінними паперами підприємства

Курсова робота (код: kr528)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з цінними паперами підприємств
2. Аудит операцій з цінними паперами підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту операцій з цінними паперами підприємств
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту операцій з цінними паперами підприємств
6. Проведення аудиту операцій з цінними паперами підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту операцій з цінними паперами підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з цінними паперами підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: передмова та теоретичні частини і контрольні бази й висновок, регістр використаної літератури, а також додатки.

У введенні надано актуальність тематики курсового проекту й мету і задачі проекту й досліджено предмети й об’єкти і інформаційну базу і методичні засоби і отримані результати дослідження.

В першій рубриці обстежено методичну характеристику предмету роботи, аналіз рівня розробки цих проблем нашими та іноземними ученими, визнання і доказ вимоги особистого напряму дослідження проблеми і огляд нормативної бази, професіональної літератури, зроблена характеристика системи побудови менеджменту фірми та проаналізовані його загальні статті діяльності, активу і пасиву в русі за останні три роки та майбутнє розвитку фірми в цілому та за конкретними сторонами, оцінку відносно резервів підвищення якості поведінки фірми.

В дослідній рубриці опрацьовано систему перевірки та методику перевірки операцій з цінними паперами підприємств, проаналізовано систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішнього контролювання і реалізація наслідків контролю й складання звіту контролю.

У висновку опрацьовано наслідки виконаного дослідження за задумом курсового дослідження та окреслені напрями щодо покращення аудиту операцій з цінними паперами підприємств.

Перелік використаних джерел складається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число літератури у списку.

В доповненнях надані складені студентом форми документів, баланс і звіти про фінансові результати із фінансової звітності підприємства, інформаційні таблиці та первинні наслідки аналітичних обчислень, інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно із методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він був зданий, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дана курсова робота була вже якісно захищена у провідному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як шаблон для створення власної курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики досліджування.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку