Економічний аналіз фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства

Курсова робота (код: kr565)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
5. Проведення аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
6. Визначення впливу факторів при аналізі фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки втрати платоспроможності, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено методику факторного аналізу, проаналізовано математичний розрахунок результатів застосування, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку