Економічний аналіз фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства

Курсова робота (код: kr565)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
5. Проведення аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
6. Визначення впливу факторів при аналізі фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки втрати платоспроможності, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано економічну сутність ймовірності банкрутства підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто теоретичну модель аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено методику факторного аналізу, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку