Економічний аналіз фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства

Курсова робота (код: kr565)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
5. Проведення аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
6. Визначення впливу факторів при аналізі фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки втрати платоспроможності, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи надано місце аналізу в управлінні підприємством, визначено науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено економічний аналіз якості користування, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку