Економічний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr567)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
6. Факторний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також представлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено науковий зміст матеріалів підприємства, сформульовано нормативно-правову базу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності нематеріальних активів, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу матеріалів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку