Економічний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr567)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
6. Факторний аналіз нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу нематеріальних активів та аналіз ефективності їх використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено сутнісне значення матеріалів підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено аналіз структури і динаміки нематеріальних активів, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто методику факторного аналізу, сформульовано економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу матеріалів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку