Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr568)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика установи, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, розглянуто мету і завдання дослідження, а також досліджено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, простежено економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано методику факторного аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку