Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr568)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика установи, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, визначено теоретичну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, окреслено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку