Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr568)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика установи, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, обстежено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи проаналізовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено теоретичну модель аналізу, оцінено методику загального аналізу поточної дебіторської заборгованості бюджетних установ, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто здійснення чинникового аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку