Аналіз короткострокових зобов'язань бюджетних установ

Курсова робота (код: kr572)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність короткострокових зобов'язань бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової установи
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
5. Проведення аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
7. Методика аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокових зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокових зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки заборгованості, визначено мету і завдання дослідження, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розкрито місце аналізу в управлінні підприємством, представлено теорію аналізу зобов'язань підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз короткострокових зобов'язань бюджетних установ, оглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено економічний аналіз якості користування, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку