Аналіз короткострокових зобов'язань бюджетних установ

Курсова робота (код: kr572)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність короткострокових зобов'язань бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової установи
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
5. Проведення аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ
7. Методика аналізу короткострокових зобов'язань бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокових зобов'язань бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокових зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки заборгованості, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано науковий зміст зобов'язань підприємства, простежено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності короткострокових зобов'язань бюджетних установ, надано напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку