Економічний аналіз соціального страхування підприємства

Курсова робота (код: kr573)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність соціального страхування підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу соціального страхування підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу соціального страхування підприємств
5. Методика загального аналізу соціального страхування підприємств
6. Факторний аналіз соціального страхування підприємств
7. Аналіз соціального страхування підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки соціального страхування підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність страхування, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено науковий зміст страхового менеджменту, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз соціального страхування підприємств, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено математичний розрахунок результатів застосування, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу страхового менеджменту в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку