Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr576)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність поточної дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висунуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано методику загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку