Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr576)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність поточної дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи вивчено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, зумовлено методику загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано здійснення чинникового аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку