Економічний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr576)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність поточної дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
5. Методика загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз поточної дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточної дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, висвітлено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висунуто науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено методику загального аналізу поточної дебіторської заборгованості підприємств, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено методику факторного аналізу, опрацьовано фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку