Економічний аналіз основної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr578)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності основної діяльності підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу основної діяльності підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності підприємств
5. Проведення аналізу основної діяльності підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі основної діяльності підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки господарювання підприємств, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто теорію аналізу діяльності підприємств, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз основної діяльності підприємств, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку