Економічний аналіз основної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr578)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності основної діяльності підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу основної діяльності підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності підприємств
5. Проведення аналізу основної діяльності підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі основної діяльності підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки господарювання підприємств, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено теорію аналізу діяльності підприємств, простежено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, надано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності основної діяльності підприємств, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано здійснення чинникового аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку