Економічний аналіз оренди підприємства

Курсова робота (код: kr579)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оренди підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу оренди підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оренди підприємств
5. Проведення аналізу оренди підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі оренди підприємств
7. Методика аналізу оренди підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оренди підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і перевірки лізингу, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано теорію аналізу орендних операцій підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розглянуто методику загального аналізу оренди підприємств, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, оглянуто здійснення чинникового аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу орендних операцій підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку