Економічний аналіз оренди підприємства

Курсова робота (код: kr579)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оренди підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу оренди підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оренди підприємств
5. Проведення аналізу оренди підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі оренди підприємств
7. Методика аналізу оренди підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оренди підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розкрито актуальність обліку, аналізу і перевірки лізингу, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено теорію аналізу орендних операцій підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, роз'яснено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено аналіз структури і динаміки оренди підприємств, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, простежено фінансову оцінку ефективності використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу орендних операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку