Економічний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr584)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
5. Процес аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
6. Методика факторного аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
7. Аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокової дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, роз'яснено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено методику загального аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, проаналізовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено методику факторного аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку