Економічний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr584)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
5. Процес аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
6. Методика факторного аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
7. Аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокової дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, простежено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження наведено місце аналізу в управлінні підприємством, опрацьовано сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано теоретичну модель аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено здійснення чинникового аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку