Економічний аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr584)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
5. Процес аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
6. Методика факторного аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
7. Аналіз короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокової дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, вивчено нормативно-правову базу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено теоретичну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено здійснення чинникового аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку