Економічний аналіз короткострокових зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr585)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокових зобов'язань підприємств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу короткострокових зобов'язань підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу короткострокових зобов'язань підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу короткострокових зобов'язань підприємств
6. Методика факторного аналізу короткострокових зобов'язань підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу короткострокових зобов'язань підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки короткострокових зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз короткострокових зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки заборгованості, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, опрацьовано економічну сутність зобов'язань підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано теоретичну модель аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз короткострокових зобов'язань підприємств, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено економічний аналіз якості користування, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку