Аналіз амортизації і зносу основних засобів підприємства

Курсова робота (код: kr586)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика амортизації і зносу основних засобів підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
5. Процес аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі амортизації і зносу основних засобів підприємств
7. Методика аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки амортизації і зносу основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз амортизації і зносу основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також наведено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано сутнісне значення основних засобів підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз амортизації і зносу основних засобів підприємств, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу основних засобів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку