Аналіз амортизації і зносу основних засобів підприємства

Курсова робота (код: kr586)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика амортизації і зносу основних засобів підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
5. Процес аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі амортизації і зносу основних засобів підприємств
7. Методика аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки амортизації і зносу основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз амортизації і зносу основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також розроблено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено теорію аналізу основних засобів підприємства, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу амортизації і зносу основних засобів підприємств, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, обстежено методику факторного аналізу, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку