Економічний аналіз надходження товарів в системі управління торговельним підприємством

Курсова робота (код: kr588)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
5. Проведення аналізу надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
6. Факторний аналіз надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки надходження товарів в системі торговельним підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз надходження товарів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки операцій з товарами, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено теорію аналізу товарних операцій підприємства, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності надходження товарів в системі торговельним підприємством, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу товарних операцій підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку