Аналіз необоротних матеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr590)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних матеріальних активів підприємств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
5. Методика загального аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
6. Методика факторного аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних матеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки необігових ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження охарактеризовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення необоротних активів підприємства, простежено нормативно-правову базу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи оглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано теоретичну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності необоротних матеріальних активів підприємств, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку