Аналіз необоротних матеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr590)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних матеріальних активів підприємств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
5. Методика загального аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
6. Методика факторного аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних матеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки необігових ресурсів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто сутнісне значення необоротних активів підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано методику загального аналізу необоротних матеріальних активів підприємств, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розкрито інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку