Аналіз необоротних матеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr590)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних матеріальних активів підприємств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
5. Методика загального аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
6. Методика факторного аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу необоротних матеріальних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних матеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки необігових ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено економічну сутність необоротних активів підприємства, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності необоротних матеріальних активів підприємств, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано здійснення чинникового аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку