Економічний аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr594)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
6. Методика факторного аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
7. Аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки показників звітів, розкрито мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто економічну сутність фінансової звітності підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено здійснення чинникового аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансової звітності підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку