Економічний аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr594)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
6. Методика факторного аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
7. Аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки показників звітів, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також наведено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено науковий зміст фінансової звітності підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу фінансової звітності підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку