Економічний аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr594)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
6. Методика факторного аналізу бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
7. Аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки показників звітів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено сутнісне значення фінансової звітності підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи вивчено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто теоретичну модель аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано методику факторного аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансової звітності підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку