Економічний аналіз власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr595)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність власних надходжень бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу власних надходжень бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності установи
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу власних надходжень бюджетних установ
5. Методика загального аналізу власних надходжень бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу власних надходжень бюджетних установ
7. Аналіз власних надходжень бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі зумовлено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, окреслено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу власних надходжень бюджетних установ, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку