Економічний аналіз власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr595)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність власних надходжень бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу власних надходжень бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності установи
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу власних надходжень бюджетних установ
5. Методика загального аналізу власних надходжень бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу власних надходжень бюджетних установ
7. Аналіз власних надходжень бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано теорію аналізу спеціальних коштів бюджетних установ, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз власних надходжень бюджетних установ, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку