Економічний аналіз монетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr597)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності монетарних активів підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу монетарних активів підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу монетарних активів підприємств
5. Процес аналізу монетарних активів підприємств
6. Факторний аналіз монетарних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу монетарних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки монетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено науковий зміст активів підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано теоретичну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності монетарних активів підприємств, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку