Економічний аналіз монетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr597)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності монетарних активів підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу монетарних активів підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу монетарних активів підприємств
5. Процес аналізу монетарних активів підприємств
6. Факторний аналіз монетарних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу монетарних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки монетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також визначено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено сутнісне значення активів підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи роз'яснено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності монетарних активів підприємств, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку