Економічний аналіз монетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr597)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності монетарних активів підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу монетарних активів підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу монетарних активів підприємств
5. Процес аналізу монетарних активів підприємств
6. Факторний аналіз монетарних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу монетарних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки монетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки ресурсів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено науковий зміст активів підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи оглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено методику загального аналізу монетарних активів підприємств, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано здійснення чинникового аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку