Економічний аналіз монетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr597)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності монетарних активів підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу монетарних активів підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу монетарних активів підприємств
5. Процес аналізу монетарних активів підприємств
6. Факторний аналіз монетарних активів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу монетарних активів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки монетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність активів підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено теоретичну модель аналізу, наведено методику загального аналізу монетарних активів підприємств, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено методику факторного аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, висунуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено пропозиції щодо удосконалення аналізу активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку