Економічний аналіз майна підприємства

Курсова робота (код: kr598)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика майна підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу майна підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу майна підприємств
5. Процес аналізу майна підприємств
6. Факторний аналіз майна підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майна підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майна"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу майна підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності майна підприємств, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, окреслено здійснення чинникового аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу майна підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку