Економічний аналіз доходів і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr603)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів і видатків бюджетних установ
2. Нормативно-правова база аналізу доходів і видатків бюджетних установ і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Модель аналізу доходів і видатків бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу доходів і видатків бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу доходів і видатків бюджетних установ
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, простежено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, наведено сутнісне значення доходів бюджетних установ, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено методику загального аналізу доходів і видатків бюджетних установ, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу доходів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку