Економічний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr605)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність обліку готівкових коштів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено економічну сутність касових операцій підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності операцій на поточному рахунку бюджетних установ, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку