Економічний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr605)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність обліку готівкових коштів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено теорію аналізу касових операцій підприємства, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано методику факторного аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку