Економічний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr605)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність обліку готівкових коштів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висунуто економічну сутність касових операцій підприємства, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено аналіз структури і динаміки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено економічний аналіз якості користування, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку