Економічний аналіз операцій на поточному рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr605)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на поточному рахунку бюджетних установ
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на поточному рахунку бюджетних установ
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність обліку готівкових коштів, визначено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено науковий зміст касових операцій підприємства, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності операцій на поточному рахунку бюджетних установ, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку