Економічний аналіз операцій на поточному рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr606)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій на поточному рахунку підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу операцій на поточному рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
6. Факторний аналіз операцій на поточному рахунку підприємств
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність обліку готівкових коштів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи сформульовано місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено сутнісне значення касових операцій підприємства, простежено нормативно-правову базу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, надано інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій на поточному рахунку підприємств, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, обстежено здійснення чинникового аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, представлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу касових операцій підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку