Економічний аналіз операцій на поточному рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr606)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій на поточному рахунку підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу операцій на поточному рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
6. Факторний аналіз операцій на поточному рахунку підприємств
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність обліку готівкових коштів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано теорію аналізу касових операцій підприємства, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено теоретичну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки операцій на поточному рахунку підприємств, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито здійснення чинникового аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, оцінено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку