Економічний аналіз операцій на поточному рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr606)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій на поточному рахунку підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу операцій на поточному рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на поточному рахунку підприємств
6. Факторний аналіз операцій на поточному рахунку підприємств
7. Методика аналізу операцій на поточному рахунку підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на поточному рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на поточному рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність обліку готівкових коштів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто економічну сутність касових операцій підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено аналіз структури і динаміки операцій на поточному рахунку підприємств, висунуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено шляхи поліпшення аналізу касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку