Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr607)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
5. Методика загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки грошових потоків, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено економічну сутність розрахунків підприємства, оглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено методику загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку