Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ

Курсова робота (код: kr607)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
5. Методика загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки грошових потоків, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також наведено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження з'ясовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено економічну сутність розрахунків підприємства, висвітлено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено методику загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку бюджетних установ, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, представлено методику факторного аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку