Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr608)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на розрахунковому рахунку підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки грошових потоків, висунуто мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено економічну сутність розрахунків підприємства, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку