Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr608)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на розрахунковому рахунку підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність оцінки грошових потоків, наведено мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано економічну сутність розрахунків підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи представлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності операцій на розрахунковому рахунку підприємств, висунуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено здійснення чинникового аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку