Економічний аналіз операцій на розрахунковому рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr608)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій на розрахунковому рахунку підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операцій на розрахунковому рахунку підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій на розрахунковому рахунку підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій на розрахунковому рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій на розрахунковому рахунку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки грошових потоків, представлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано сутнісне значення розрахунків підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто аналіз структури і динаміки операцій на розрахунковому рахунку підприємств, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку