Економічний аналіз касових операцій підприємства

Курсова робота (код: kr610)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика касових операцій підприємств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу касових операцій підприємств
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу касових операцій підприємств
5. Проведення аналізу касових операцій підприємств
6. Факторний аналіз касових операцій підприємств
7. Аналіз касових операцій підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки касових операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз касових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку готівкових коштів, оцінено мету і завдання дослідження, а також розроблено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто науковий зміст касових операцій підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки касових операцій підприємств, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку