Економічний аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr611)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності безготівкових розрахунків бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Модель аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі безготівкових розрахунків бюджетних установ
7. Аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки безготівкових розрахунків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз безготівкових розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки грошових потоків, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено економічну сутність розрахунків підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано методику загального аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто здійснення чинникового аналізу, простежено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу розрахунків підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку