Економічний аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr611)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності безготівкових розрахунків бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Модель аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі безготівкових розрахунків бюджетних установ
7. Аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки безготівкових розрахунків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз безготівкових розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки грошових потоків, визначено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено сутнісне значення розрахунків підприємства, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки безготівкових розрахунків бюджетних установ, висунуто напрямки удосконалення методики аналізу, простежено методику факторного аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку