Економічний аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr611)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності безготівкових розрахунків бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Модель аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ
6. Визначення впливу факторів при аналізі безготівкових розрахунків бюджетних установ
7. Аналіз безготівкових розрахунків бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки безготівкових розрахунків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз безготівкових розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки грошових потоків, обстежено мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено сутнісне значення розрахунків підприємства, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено теоретичну модель аналізу, представлено методику загального аналізу безготівкових розрахунків бюджетних установ, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, надано економічний аналіз якості користування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку