Економічний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr615)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Процес аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Факторний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено економічну сутність кредиторської заборгованості, простежено нормативно-правову базу з аналізу, оглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено аналіз структури і динаміки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано здійснення чинникового аналізу, роз'яснено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу кредиторської заборгованості в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку