Економічний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr615)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Процес аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Факторний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено сутнісне значення кредиторської заборгованості, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розроблено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено методику факторного аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку