Економічний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr615)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Процес аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Факторний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, висунуто мету і завдання дослідження, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено економічну сутність кредиторської заборгованості, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, надано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено теоретичну модель аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, сформульовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу кредиторської заборгованості в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку