Економічний аналіз активів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr619)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу активів підприємств та ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу активів підприємств та ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу активів підприємств та ефективності їх використання
6. Факторний аналіз активів підприємств та ефективності їх використання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки ресурсів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення активів підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності активів підприємств, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, обстежено здійснення чинникового аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку