Економічний аналіз активів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr619)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу активів підприємств та ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу активів підприємств та ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу активів підприємств та ефективності їх використання
6. Факторний аналіз активів підприємств та ефективності їх використання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано теорію аналізу активів підприємства, з'ясовано нормативно-правову базу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано методику загального аналізу активів підприємств, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку