Економічний аналіз активів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr619)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу активів підприємств та ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу активів підприємств та ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу активів підприємств та ефективності їх використання
6. Факторний аналіз активів підприємств та ефективності їх використання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки ресурсів, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано сутнісне значення активів підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено методику загального аналізу активів підприємств, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано направлення щодо покращення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку