Економічний аналіз доходів і видатків установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr624)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності доходів і видатків установ охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів і видатків установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено економічну сутність доходів бюджетних установ, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено аналіз структури і динаміки доходів і видатків установ охорони здоров'я, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано економічний аналіз якості користування, сформульовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу доходів бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку