Економічний аналіз доходів і видатків установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr624)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності доходів і видатків установ охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів і видатків установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також представлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено сутнісне значення доходів бюджетних установ, проаналізовано нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи сформульовано економічний аналіз об’єкта дослідження, простежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано аналіз структури і динаміки доходів і видатків установ охорони здоров'я, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено економічний аналіз якості користування, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу доходів бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку