Економічний аналіз доходів і видатків установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr624)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності доходів і видатків установ охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
3. Характеристика закладу, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу доходів і видатків установ охорони здоров'я
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів і видатків установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, обстежено мету і завдання дослідження, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено економічну сутність доходів бюджетних установ, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз доходів і видатків установ охорони здоров'я, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено здійснення чинникового аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу доходів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку