Економічний аналіз доходів від операційної діяльності

Курсова робота (код: kr629)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів від операційної діяльності як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів від операційної діяльності
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів від операційної діяльності
5. Процес аналізу доходів від операційної діяльності
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів від операційної діяльності
7. Методика аналізу доходів від операційної діяльності в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, оцінено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано економічну сутність доходів бюджетних установ, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи сформульовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності доходів від операційної діяльності, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу доходів бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку