Економічний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr631)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
5. Процес аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
6. Факторний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
7. Методика аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено науковий зміст собівартості і витрат підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено теоретичну модель аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано економічний аналіз якості користування, досліджено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку