Економічний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr631)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
5. Процес аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
6. Факторний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
7. Методика аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано теорію аналізу собівартості і витрат підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, сформульовано методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку