Економічний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr631)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
5. Процес аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
6. Факторний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
7. Методика аналізу витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також наведено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, представлено економічну сутність собівартості і витрат підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто методику факторного аналізу, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу собівартості і витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку