Економічний аналіз діяльності закладів освіти

Курсова робота (код: kr632)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність діяльності закладів освіти
2. Нормативно-правова база аналізу діяльності закладів освіти і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Модель аналізу діяльності закладів освіти: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу діяльності закладів освіти
6. Методика факторного аналізу діяльності закладів освіти
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки господарювання підприємств, наведено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено економічну сутність діяльності підприємств, оглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено теоретичну модель аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності діяльності закладів освіти, сформульовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, роз'яснено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку