Економічний аналіз діяльності закладів освіти

Курсова робота (код: kr632)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність діяльності закладів освіти
2. Нормативно-правова база аналізу діяльності закладів освіти і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності бюджетної установи
4. Модель аналізу діяльності закладів освіти: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу діяльності закладів освіти
6. Методика факторного аналізу діяльності закладів освіти
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі представлено актуальність оцінки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено сутнісне значення діяльності підприємств, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу діяльності закладів освіти, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку