Економічний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr633)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також розроблено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено науковий зміст кредиторської заборгованості, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено теоретичну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, висунуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку