Економічний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr633)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність кредиторської заборгованості, обстежено нормативно-правову базу з аналізу, простежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено економічний аналіз якості користування, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку