Економічний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr633)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, вивчено мету і завдання дослідження, а також представлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто економічну сутність кредиторської заборгованості, простежено законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено методику факторного аналізу, оцінено економічний аналіз якості користування, проаналізовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу кредиторської заборгованості в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку