Економічний аналіз ризиків комерційного банку

Курсова робота (код: kr635)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ризиків комерційного банку
2. Нормативно-правова база аналізу ризиків комерційного банку і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика банку
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ризиків комерційного банку
5. Методика загального аналізу ризиків комерційного банку
6. Методика факторного аналізу ризиків комерційного банку
7. Аналіз ризиків комерційного банку в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ризиків комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ризиків комерційного банку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність обліку готівкових коштів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також надано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено економічну сутність касових операцій підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, вивчено методику загального аналізу ризиків комерційного банку, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, обстежено економічний аналіз якості користування, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу касових операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку