Економічний аналіз діяльності підприємства комунального господарства

Курсова робота (код: kr636)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності діяльності підприємств комунального господарства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності підприємств комунального господарства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності підприємств комунального господарства
5. Методика загального аналізу діяльності підприємств комунального господарства
6. Визначення впливу факторів при аналізі діяльності підприємств комунального господарства
7. Методика аналізу діяльності підприємств комунального господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності підприємств комунального господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки господарювання підприємств, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано місце аналізу в управлінні підприємством, висвітлено теорію аналізу діяльності підприємств, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто методику загального аналізу діяльності підприємств комунального господарства, сформульовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, наведено економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку