Економічний аналіз діяльності підприємства комунального господарства

Курсова робота (код: kr636)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності діяльності підприємств комунального господарства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності підприємств комунального господарства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності підприємств комунального господарства
5. Методика загального аналізу діяльності підприємств комунального господарства
6. Визначення впливу факторів при аналізі діяльності підприємств комунального господарства
7. Методика аналізу діяльності підприємств комунального господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності підприємств комунального господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки господарювання підприємств, надано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано науковий зміст діяльності підприємств, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності діяльності підприємств комунального господарства, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку