Економічний аналіз діяльності підприємства комунального господарства

Курсова робота (код: kr636)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності діяльності підприємств комунального господарства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності підприємств комунального господарства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності підприємств комунального господарства
5. Методика загального аналізу діяльності підприємств комунального господарства
6. Визначення впливу факторів при аналізі діяльності підприємств комунального господарства
7. Методика аналізу діяльності підприємств комунального господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності підприємств комунального господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки господарювання підприємств, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, сформульовано науковий зміст діяльності підприємств, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз діяльності підприємств комунального господарства, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено здійснення чинникового аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку