Економічний аналіз запасів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr637)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика запасів бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу запасів бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу запасів бюджетної установи
5. Методика загального аналізу запасів бюджетної установи
6. Факторний аналіз запасів бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки запасів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано теорію аналізу запасів підприємства, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено методику загального аналізу запасів бюджетної установи, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано економічний аналіз якості користування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу запасів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку