Економічний аналіз запасів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr637)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика запасів бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу запасів бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу запасів бюджетної установи
5. Методика загального аналізу запасів бюджетної установи
6. Факторний аналіз запасів бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки запасів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено сутнісне значення запасів підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності запасів бюджетної установи, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку