Економічний аналіз запасів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr637)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика запасів бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу запасів бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового закладу
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу запасів бюджетної установи
5. Методика загального аналізу запасів бюджетної установи
6. Факторний аналіз запасів бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки запасів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено економічну сутність запасів підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, досліджено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено теоретичну модель аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз запасів бюджетної установи, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку