Економічний аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr638)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ефективності використання дебіторської заборгованості
2. Нормативно-правова база аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
5. Методика загального аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
6. Методика факторного аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, розкрито мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки ефективності використання дебіторської заборгованості, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку