Економічний аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr638)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ефективності використання дебіторської заборгованості
2. Нормативно-правова база аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
5. Методика загального аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
6. Методика факторного аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено теоретичну модель аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки ефективності використання дебіторської заборгованості, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку