Економічний аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr638)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ефективності використання дебіторської заборгованості
2. Нормативно-правова база аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
5. Методика загального аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
6. Методика факторного аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу ефективності використання дебіторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розроблено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, визначено мету і завдання дослідження, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено аналіз структури і динаміки ефективності використання дебіторської заборгованості, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку