Бухгалтерський облік формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr687)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність, визнання та оцінка формування та використання прибутку підприємства
2. Економіко-правовий аналіз та склад нормативної бази і спеціальної літератури з обліку формування та використання прибутку підприємства
3. Організаційна структура базового підприємства і аналіз його основних показників
4. Відображення обліку формування та використання прибутку підприємства в обліковій політиці підприємства
5. Розробка системи первинної документації та документообороту з обліку
6. Методика обліку формування та використання прибутку підприємства
7. Узагальнення інформації з обліку формування та використання прибутку підприємства у фінансовій звітності підприємства
8. Удосконалення обліку формування та використання прибутку підприємства при застосуванні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку формування та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність обліку доходів і фінансових результатів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також оглянуто об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи визначено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, охарактеризовано облік як інформаційна база управління, розкрито теоретико-методичні основи прибутку підприємства, вивчено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, опрацьовано полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, висунуто економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено організацію обліку, зумовлено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку формування та використання прибутку підприємства, представлено фінансовий облік, проаналізовано складання фінансової звітності, наведено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення обліку прибутку підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку