Бухгалтерський облік формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr687)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність, визнання та оцінка формування та використання прибутку підприємства
2. Економіко-правовий аналіз та склад нормативної бази і спеціальної літератури з обліку формування та використання прибутку підприємства
3. Організаційна структура базового підприємства і аналіз його основних показників
4. Відображення обліку формування та використання прибутку підприємства в обліковій політиці підприємства
5. Розробка системи первинної документації та документообороту з обліку
6. Методика обліку формування та використання прибутку підприємства
7. Узагальнення інформації з обліку формування та використання прибутку підприємства у фінансовій звітності підприємства
8. Удосконалення обліку формування та використання прибутку підприємства при застосуванні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку формування та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі роз'яснено актуальність обліку доходів і фінансових результатів, наведено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження вивчено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, розкрито ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, визначено теоретико-методичні основи прибутку підприємства, висунуто законодавство і наукові посібники і статті, опрацьовано загальна економічна характеристика об'єкта, висвітлено організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи розроблено організацію обліку, проаналізовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік формування та використання прибутку підприємства, досліджено управлінський облік, обстежено складання фінансової звітності, представлено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках простежено узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено шляхи поліпшення обліку прибутку підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку