Бухгалтерський облік матеріальних запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr690)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація матеріальних запасів бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
5. Фінансовий облік матеріальних запасів бюджетних установ
6. Звітність бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку матеріальних запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах матеріальних запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі з'ясовано актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також досліджено методичні прийоми дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи висунуто поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, розкрито ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розроблено теоретико-методичні основи запасів підприємства, обстежено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, надано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, роз'яснено організаційно-економічну характеристику підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи висвітлено організацію обліку, сформульовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документальне забезпечення матеріальних запасів бюджетних установ, проаналізовано фінансовий облік, охарактеризовано генерування даних обліку в звітності, окреслено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках представлено узагальнені результати дослідження обліку, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення обліку запасів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку