Бухгалтерський облік матеріальних запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr690)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація матеріальних запасів бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
5. Фінансовий облік матеріальних запасів бюджетних установ
6. Звітність бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку матеріальних запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах матеріальних запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота містить вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, простежено мету і завдання дослідження, а також наведено методичні прийоми курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи оглянуто різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, висунуто сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, роз'яснено теоретико-методичні основи запасів підприємства, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, проаналізовано роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, вивчено організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи досліджено організацію обліку, окреслено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення матеріальних запасів бюджетних установ, висвітлено фінансовий облік, охарактеризовано генерування даних обліку в звітності, визначено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження обліку, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення обліку запасів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку