Бухгалтерський облік матеріальних запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr690)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація матеріальних запасів бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку матеріальних запасів бюджетних установ
5. Фінансовий облік матеріальних запасів бюджетних установ
6. Звітність бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку матеріальних запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах матеріальних запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі обстежено актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано наукову новизну дослідження обліку. В розділі по теорії дослідження представлено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, вивчено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, зумовлено доктрину бухгалтерського обліку запасів підприємства, наведено законодавство і наукові посібники і статті, висунуто полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, досліджено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи проаналізовано організацію обліку, роз'яснено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування матеріальних запасів бюджетних установ, охарактеризовано аналітичний і синтетичний облік, визначено складання фінансової звітності, розроблено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження обліку, а також надано напрями вдосконалення обліку запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку