Бухгалтерський облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr691)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик об'єднує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку розрахунків з дебіторами, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто інформаційну базу дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи обстежено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, роз'яснено облік як інформаційна база управління, висунуто теоретичний зміст дебіторської заборгованості, надано нормативно-правову базу, розроблено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, простежено організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи зумовлено організацію обліку, опрацьовано діючу практику ведення обліку, документальне забезпечення короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, визначено бухгалтерський облік, вивчено генерування даних обліку в звітності, сформульовано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках представлено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто шляхи поліпшення обліку дебіторської заборгованості в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку