Бухгалтерський облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr691)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі зумовлено актуальність обліку розрахунків з дебіторами, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження розглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, окреслено облік як інформаційна база управління, надано доктрину бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості, опрацьовано нормативно-правову базу, обстежено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, оцінено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи простежено організацію обліку, представлено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, з'ясовано аналітичний і синтетичний облік, розкрито генерування даних обліку в звітності, висвітлено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку дебіторської заборгованості в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку