Бухгалтерський облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr691)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
3. Огляд діяльності бюджетної установи для курсової роботи
4. Організація бухгалтерського обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі представлено актуальність обліку розрахунків з дебіторами, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано інформаційну базу дослідження обліку. В навчальному параграфі дослідження роз'яснено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, надано облік як інформаційна база управління, висвітлено теоретичний зміст дебіторської заборгованості, обстежено законодавство і наукові посібники і статті, оцінено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, розкрито економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В другій частині курсової роботи визначено організацію обліку, досліджено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документальне забезпечення короткострокової дебіторської заборгованості бюджетних установ, окреслено управлінський облік, сформульовано формування бухгалтерської звітності, вивчено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також зумовлено шляхи поліпшення обліку дебіторської заборгованості в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку