Бухгалтерський облік власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr693)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація власних надходжень бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
5. Методика бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній власних надходжень бюджетних установ
7. Удосконалення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі охарактеризовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, надано мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження оглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, висунуто облік як інформаційна база управління, наведено теоретичні засади спеціальних коштів бюджетних установ, окреслено законодавство і наукові посібники і статті, розкрито загальна економічна характеристика об'єкта, простежено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи вивчено організацію обліку, зумовлено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку власних надходжень бюджетних установ, розроблено бухгалтерський облік, сформульовано формування бухгалтерської звітності, розглянуто комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також з'ясовано напрями вдосконалення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку