Бухгалтерський облік власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr693)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація власних надходжень бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
5. Методика бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній власних надходжень бюджетних установ
7. Удосконалення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі простежено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, обстежено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи обліку. В навчальному параграфі курсової роботи сформульовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, охарактеризовано місце і роль фінансового обліку, висунуто теоретико-методичні основи спеціальних коштів бюджетних установ, представлено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, визначено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, з'ясовано економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи вивчено організацію обліку, висвітлено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування власних надходжень бюджетних установ, розроблено бухгалтерський облік, зумовлено складання фінансової звітності, досліджено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку