Бухгалтерський облік власних надходжень бюджетних установ

Курсова робота (код: kr693)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація власних надходжень бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
5. Методика бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній власних надходжень бюджетних установ
7. Удосконалення бухгалтерського обліку власних надходжень бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах власних надходжень бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи з'ясовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висвітлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розкрито теоретичні засади спеціальних коштів бюджетних установ, розроблено нормативно-правову базу, висунуто загальна економічна характеристика об'єкта, оцінено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи обстежено організацію обліку, визначено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення власних надходжень бюджетних установ, окреслено аналітичний і синтетичний облік, зумовлено формування бухгалтерської звітності, простежено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано направлення щодо покращення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку