Бухгалтерський облік використання спеціальних коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr694)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність використання спеціальних коштів бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік використання спеціальних коштів бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній використання спеціальних коштів бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах використання спеціальних коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота об'єднує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також надано інформаційну базу курсової роботи обліку. В пунктах теорії дослідження з'ясовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, проаналізовано ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, простежено теоретико-методичні основи спеціальних коштів бюджетних установ, роз'яснено нормативно-правову базу, визначено загальна економічна характеристика об'єкта, розглянуто економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В другій частині курсової роботи розкрито організацію обліку, наведено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування використання спеціальних коштів бюджетної установи, представлено фінансовий облік, вивчено генерування даних обліку в звітності, обстежено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто напрями вдосконалення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку