Бухгалтерський облік використання спеціальних коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr694)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність використання спеціальних коштів бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік використання спеціальних коштів бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній використання спеціальних коштів бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах використання спеціальних коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження представлено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, висунуто облік як інформаційна база управління, надано доктрину бухгалтерського обліку спеціальних коштів бюджетних установ, вивчено нормативно-правову базу, розглянуто полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, проаналізовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи опрацьовано організацію обліку, з'ясовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи, визначено фінансовий облік, роз'яснено генерування даних обліку в звітності, висвітлено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено шляхи поліпшення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку