Бухгалтерський облік використання спеціальних коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr694)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність використання спеціальних коштів бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік використання спеціальних коштів бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній використання спеціальних коштів бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку використання спеціальних коштів бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах використання спеціальних коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу дослідження обліку. В пунктах теорії курсової роботи оцінено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, охарактеризовано сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, з'ясовано теоретико-методичні основи спеціальних коштів бюджетних установ, проаналізовано законодавчі акти, розкрито роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, простежено економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи окреслено організацію обліку, представлено діючу практику ведення обліку, первинний облік використання спеціальних коштів бюджетної установи, розглянуто бухгалтерський облік, висвітлено узагальнення показників у звітах підприємства, роз'яснено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також надано направлення щодо покращення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку