Бухгалтерський облік фінансування і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr695)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування і видатків бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ
5. Фінансовий облік фінансування і видатків бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку фінансування і видатків бюджетних установ у звітності
7. Удосконалення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансування і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, окреслено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано об’єкт і предмет дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи обстежено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, зумовлено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, проаналізовано теоретико-методичні основи видатків бюджетних установ, простежено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, визначено загальна економічна характеристика об'єкта, висвітлено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи розглянуто організацію обліку, надано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування фінансування і видатків бюджетних установ, представлено аналітичний і синтетичний облік, з'ясовано генерування даних обліку в звітності, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження обліку, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення обліку видатків бюджетних установ в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку