Бухгалтерський облік фінансування і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr695)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування і видатків бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ
5. Фінансовий облік фінансування і видатків бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку фінансування і видатків бюджетних установ у звітності
7. Удосконалення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансування і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі висунуто актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, зумовлено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано об’єкт і предмет дослідження обліку. В пунктах теорії дослідження охарактеризовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, сформульовано сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розглянуто теоретико-методичні основи видатків бюджетних установ, розкрито нормативно-правову базу, наведено загальна економічна характеристика об'єкта, визначено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В прикладному фрагменті курсової роботи вивчено організацію обліку, досліджено діючу практику ведення обліку, первинний облік фінансування і видатків бюджетних установ, роз'яснено бухгалтерський облік, обстежено складання фінансової звітності, простежено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено напрями вдосконалення обліку видатків бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку