Бухгалтерський облік фінансування і видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr695)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування і видатків бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ
5. Фінансовий облік фінансування і видатків бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку фінансування і видатків бюджетних установ у звітності
7. Удосконалення бухгалтерського обліку фінансування і видатків бюджетних установ в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансування і видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, сформульовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи висвітлено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, вивчено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, оглянуто теоретичний зміст видатків бюджетних установ, розглянуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, визначено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висунуто аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи досліджено організацію обліку, охарактеризовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документи з обліку фінансування і видатків бюджетних установ, надано бухгалтерський облік, представлено генерування даних обліку в звітності, наведено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження обліку, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення обліку видатків бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку