Бухгалтерський облік касових операцій бюджетних установ

Курсова робота (код: kr698)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація касових операцій бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
5. Синтетичний і аналітичний облік касових операцій бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку касових операцій бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах касових операцій бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах касових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі сформульовано актуальність обліку готівкових коштів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи розглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, представлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, окреслено теоретичний зміст касових операцій підприємства, висвітлено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, наведено загальна економічна характеристика об'єкта, розкрито економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи роз'яснено організацію обліку, вивчено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування касових операцій бюджетних установ, визначено фінансовий облік, обстежено генерування даних обліку в звітності, проаналізовано застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто направлення щодо покращення обліку касових операцій підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку