Бухгалтерський облік касових операцій бюджетних установ

Курсова робота (код: kr698)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація касових операцій бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
5. Синтетичний і аналітичний облік касових операцій бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку касових операцій бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах касових операцій бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах касових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі оцінено актуальність обліку готівкових коштів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також представлено методичні прийоми курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження розкрито відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, досліджено облік як інформаційна база управління, з'ясовано теоретичний зміст касових операцій підприємства, наведено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, окреслено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, проаналізовано економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано організацію обліку, охарактеризовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення касових операцій бюджетних установ, простежено аналітичний і синтетичний облік, визначено складання фінансової звітності, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження обліку, а також надано направлення щодо покращення обліку касових операцій підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку