Бухгалтерський облік касових операцій бюджетних установ

Курсова робота (код: kr698)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація касових операцій бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
5. Синтетичний і аналітичний облік касових операцій бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку касових операцій бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах касових операцій бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах касових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі з'ясовано актуальність обліку готівкових коштів, надано мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи обліку. В навчальному параграфі дослідження оглянуто різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, висунуто місце і роль фінансового обліку, оцінено теоретичні засади касових операцій підприємства, обстежено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, роз'яснено загальна економічна характеристика об'єкта, визначено аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи вивчено організацію обліку, сформульовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік касових операцій бюджетних установ, розроблено аналітичний і синтетичний облік, проаналізовано формування бухгалтерської звітності, простежено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито шляхи поліпшення обліку касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку