Бухгалтерський облік касових операцій бюджетних установ

Курсова робота (код: kr698)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація касових операцій бюджетних установ
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
5. Синтетичний і аналітичний облік касових операцій бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку касових операцій бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку касових операцій бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах касових операцій бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах касових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку готівкових коштів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також визначено інформаційну базу дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження вивчено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, розкрито ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, з'ясовано теоретико-методичні основи касових операцій підприємства, зумовлено законодавчі акти, охарактеризовано роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, проаналізовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи досліджено організацію обліку, розроблено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документи з обліку касових операцій бюджетних установ, розглянуто фінансовий облік, окреслено узагальнення показників у звітах підприємства, наведено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження обліку, а також представлено напрями вдосконалення обліку касових операцій підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку