Бухгалтерський облік грошових потоків бюджетної установи

Курсова робота (код: kr705)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік грошових потоків бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній грошових потоків бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах грошових потоків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота містить вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі висунуто актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження оглянуто відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, проаналізовано облік як інформаційна база управління, оцінено теоретико-методичні основи грошових коштів підприємства, окреслено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, вивчено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, зумовлено аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано організацію обліку, сформульовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення грошових потоків бюджетної установи, представлено аналітичний і синтетичний облік, розроблено узагальнення показників у звітах підприємства, обстежено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках простежено узагальнені результати дослідження обліку, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення обліку грошових коштів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку