Бухгалтерський облік грошових потоків бюджетної установи

Курсова робота (код: kr705)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік грошових потоків бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній грошових потоків бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах грошових потоків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі висвітлено актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи вивчено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, опрацьовано місце і роль фінансового обліку, досліджено доктрину бухгалтерського обліку грошових коштів підприємства, охарактеризовано законодавство і наукові посібники і статті, розроблено загальна економічна характеристика об'єкта, роз'яснено аналіз діяльності підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи визначено організацію обліку, сформульовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік грошових потоків бюджетної установи, надано бухгалтерський облік, зумовлено складання фінансової звітності, оглянуто застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження обліку, а також з'ясовано шляхи поліпшення обліку грошових коштів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку