Бухгалтерський облік грошових потоків бюджетної установи

Курсова робота (код: kr705)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи і аналіз літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік грошових потоків бюджетної установи
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній грошових потоків бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку грошових потоків бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах грошових потоків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі визначено актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи надано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, простежено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, обстежено теоретико-методичні основи грошових коштів підприємства, сформульовано законодавчі акти, оцінено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, проаналізовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи висунуто організацію обліку, оглянуто зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування грошових потоків бюджетної установи, наведено аналітичний і синтетичний облік, з'ясовано складання фінансової звітності, роз'яснено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито шляхи поліпшення обліку грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку