Бухгалтерський облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: kr707)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
6. Звітність бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи оцінено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, розкрито ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, охарактеризовано теоретико-методичні основи видатків бюджетних установ, представлено законодавчі акти, проаналізовано загальна економічна характеристика об'єкта, досліджено економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи висвітлено організацію обліку, визначено діючу практику ведення обліку, документи з обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, простежено фінансовий облік, опрацьовано формування бухгалтерської звітності, роз'яснено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано направлення щодо покращення обліку видатків бюджетних установ в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку