Бухгалтерський облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: kr707)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
6. Звітність бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи оглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, опрацьовано місце і роль фінансового обліку, наведено доктрину бухгалтерського обліку видатків бюджетних установ, роз'яснено нормативно-правову базу, представлено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, оцінено економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи досліджено організацію обліку, охарактеризовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, висунуто аналітичний і синтетичний облік, вивчено генерування даних обліку в звітності, розроблено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано направлення щодо покращення обліку видатків бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку