Бухгалтерський облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: kr707)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
5. Синтетичний і аналітичний облік виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи
6. Звітність бюджетної установи
7. Удосконалення бухгалтерського обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи в умовах використання інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі розглянуто актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, визначено мету і завдання дослідження, а також представлено методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження надано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, розкрито місце і роль фінансового обліку, розроблено теоретико-методичні основи видатків бюджетних установ, охарактеризовано законодавство і наукові посібники і статті, окреслено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, обстежено економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи висвітлено організацію обліку, роз'яснено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку виконання спеціального фонду кошторису бюджетної установи, досліджено фінансовий облік, сформульовано формування бухгалтерської звітності, опрацьовано застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках простежено узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено шляхи поліпшення обліку видатків бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку