Бухгалтерський облік фінансової звітності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr709)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансової звітності бюджетних установ як об'єкту бухгалтерського обліку
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансової звітності бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансової звітності бюджетних установ
5. Методика бухгалтерського обліку фінансової звітності бюджетних установ
6. Складання звітності бюджетної установи і відображення в ній фінансової звітності бюджетних установ
7. Автоматизація бухгалтерського обліку фінансової звітності бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансової звітності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки показників звітів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження наведено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, з'ясовано ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, окреслено теоретичний зміст фінансової звітності підприємства, визначено нормативно-правову базу, досліджено загальна економічна характеристика об'єкта, опрацьовано аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи представлено організацію обліку, проаналізовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, первинний облік фінансової звітності бюджетних установ, розкрито управлінський облік, оглянуто узагальнення показників у звітах підприємства, охарактеризовано комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто напрями вдосконалення обліку фінансової звітності підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку