Бухгалтерський облік кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr710)

Предмет:
бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі роз'яснено актуальність обліку розрахунків з кредиторами, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також надано методичні прийоми курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи висунуто різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, проаналізовано місце і роль фінансового обліку, сформульовано теоретичний зміст кредиторської заборгованості підприємства, обстежено законодавство і наукові посібники і статті, розроблено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, представлено аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи зумовлено організацію обліку, окреслено діючу практику ведення обліку, документальне забезпечення кредиторської заборгованості бюджетних установ, вивчено фінансовий облік, з'ясовано узагальнення показників у звітах підприємства, оцінено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито напрями вдосконалення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку