Бухгалтерський облік кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr710)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі надано актуальність обліку розрахунків з кредиторами, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито методичні прийоми дослідження обліку. В розділі по теорії дослідження вивчено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, досліджено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, опрацьовано теоретичний зміст кредиторської заборгованості підприємства, оцінено нормативно-правову базу, охарактеризовано полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, розглянуто економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи окреслено організацію обліку, оглянуто діючу практику ведення обліку, документи з обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ, проаналізовано фінансовий облік, роз'яснено формування бухгалтерської звітності, зумовлено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено шляхи поліпшення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку