Бухгалтерський облік кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr710)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі вивчено актуальність обліку розрахунків з кредиторами, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено інформаційну базу дослідження обліку. В пунктах теорії дослідження досліджено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, з'ясовано облік як інформаційна база управління, надано теоретичний зміст кредиторської заборгованості підприємства, зумовлено законодавчі акти, розглянуто загальна економічна характеристика об'єкта, обстежено економічну оцінку підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи висунуто організацію обліку, охарактеризовано діючу практику ведення обліку, первинний облік кредиторської заборгованості бюджетних установ, наведено аналітичний і синтетичний облік, висвітлено узагальнення показників у звітах підприємства, розроблено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито направлення щодо покращення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку