Бухгалтерський облік кредиторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr710)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості бюджетних установ
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Теоретичні основи бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
5. Фінансовий облік кредиторської заборгованості бюджетних установ
6. Узагальнення показників обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ у звітності
7. Автоматизація бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах кредиторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі простежено актуальність обліку розрахунків з кредиторами, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження оглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, роз'яснено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, опрацьовано теоретичні засади кредиторської заборгованості підприємства, обстежено законодавство і наукові посібники і статті, висвітлено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, розкрито аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи досліджено організацію обліку, розроблено нормативні документи по бухгалтерському обліку, первинний облік кредиторської заборгованості бюджетних установ, проаналізовано бухгалтерський облік, представлено складання фінансової звітності, оцінено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто направлення щодо покращення обліку кредиторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку