Аналіз грошових потоків фінансової діяльності підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam555)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків підприємства
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
3. Організаційно-економічна характеристика торговельного підприємства ЗАТ "АТ Каргілл"
4. Аналіз грошових потоків підприємства за джерелами надходження та напрямками використання
5. Оцінка ефективності управління грошовими потоками
6. Методика аналізу грошових потоків підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки надходження і вибуття грошей товариства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків фінансової діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки руху грошових коштів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано науковий зміст грошових потоків підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки надходження і вибуття грошей товариства, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто методику факторного аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Рисунок з аналізу господарської діяльності грошових потоків фінансової діяльності


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку