Аналіз грошових потоків фінансової діяльності підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam555)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків підприємства
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
3. Організаційно-економічна характеристика торговельного підприємства ЗАТ "АТ Каргілл"
4. Аналіз грошових потоків підприємства за джерелами надходження та напрямками використання
5. Оцінка ефективності управління грошовими потоками
6. Методика аналізу грошових потоків підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки надходження і вибуття грошей товариства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків фінансової діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки руху грошових коштів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також обстежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено теорію аналізу грошових потоків підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, оглянуто методику загального аналізу надходження і вибуття грошей товариства, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, представлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в нових умовах господарювання.


Рисунок з аналізу господарської діяльності грошових потоків фінансової діяльності


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку